K-TELEKOM
DLA NAS ZAWSZE JESTEŚ W CENTRUM UWAGI

Zawsze jesteśmy skupieni na Tobie i Twoich potrzebach. Szacunek do Klienta to podstawa naszej biznesowej strategii.

 K-Telekom Sp. z o.o. świadczy usługi stacjonarnego dostępu do szerokopasmowego Internetu i jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym w Libiążu.
Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest świadczenie usług telekomunikacyjnych na terenie Gminy Libiąż, w szczególności w zakresie dostarczania superszybkiego Internetu światłowodowego. Główną inwestycją spółki jest wybudowana w 2015 roku najnowocześniejsza miejska sieć światłowodowa w Libiążu obejmującą swoim zasięgiem miedzy innymi bloki na osiedlach Flagówka, Leśna-Jaworowa oraz Górniczym. Sieć światłowodowa została wybudowana w ramach projektu współfinansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Stały dostęp do Internetu oferowany jest poprzez szybkie łącza światłowodowe doprowadzane do mieszkań abonentów w technologii FTTH (ang. Fiber To The Home). W ten sposób zapewniamy dostęp do najbardziej zaawansowanych usług nowej generacji NGN/NGA. (ang. Next Generation Access / Next Generation Network). Przepustowość naszych łącz światłowodowych do użytkowników osiąga poziom do 300 Mb/s. W ten sposób nasi klienci mogą korzystać z wysokiej jakości usług internetowych pozwalających na oglądanie wideo w najwyższej jakości HD i 4K, jak i płynną grę  w  CounterStrike, World of Tanks czy Minecraft. Usługi dostarczania Internetu adresujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do przedsiębiorców i instytucji.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz doradztwo w doborze odpowiedniej usługi, a także gwarantujemy serwis przed i po instalacyjny. Firma jest w trakcie wprowadzania do swojej oferty dodatkowych usług telekomunikacyjnych, takich jak:

• Telewizja kablowa IPTV,
• Telefonia stacjonarna VOIP,
• Usługi transmisji danych,
• Hosting,
• Kolokacja urządzeń.

Jednocześnie bierzemy aktywny udział w rozwoju inicjatywy węzła wymiany ruchu IP EPIX realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego „e-Południe” oraz jesteśmy członkiem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej.

Naszym celem jest efektywne spełnianie oczekiwań naszych klientów w zakresie jakości usług i ich parametrów, aby wychodzić naprzeciw trendom rynkowym.

Zapraszamy do współpracy z nami!

K-TELEKOM

ul. Paderewskiego 9
32-590 Libiąż

Telefon: +48 720 00 19 43
Email: bok@k-telekom.pl

Chętnie umówimy się na spotkanie w trakcie którego dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Prosimy o wcześniejszą zapowiedź wizyty w naszym biurze lub wskazanie miejsca, które będzie najbardziej wygodne dla Ciebie.
Projekt - Szybki Internet Domowy Libiąż